Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat

Ürünlerimiz, müşterilerimize Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Siparişleriniz en geç 2 iş günü içinde (resmi tatiller ve haftasonları hariç) kargoya verilmektedir. Kargo şirketi satın aldığınız ürünü siparişte belirttiğiniz adrese teslim eder. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Ürünlerinizi teslim sırasında kontrol etmenizi rica ederiz. Nakliye sırasında oluşmuş bir hasar bulunması halinde kargo şirketinin elemanına tutanak tutturmanızı rica ederiz.

İade Koşulları

Aldığınız ürünü iade etmek veya değiştirmek isterseniz, siparişinizi teslim aldıktan sonraki 7 gün içerisinde, ürünü fatura üzerinde bulunan adrese faturası ile birlikte göndererek info@sisimama.com e-posta adresine değişim veya iade talebinizi iletmenizi rica ederiz.

İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde renk ve beden değişimleri dışında,farklı bir ürün ile değişim talep ediliyorsa ürün fiyatları aynı olmsı gerekmektedir. Aksi takdirde değiştirilmek istenen ürün iade alınıp, www.sisimama.com adresi üzerinden yeniden alım yapılması gerekmektedir.

İadeler ve değişimler size gönderilen orijinal kutu veya paketlenmesiyle birlikte yapılmalıdır. Ürünler giyilmemiş, hiç bir şekilde kullanılmamış, yıkanmamış, size teslim edildiği orijinal halinde, tekrar satılabilir konumda olmalıdır. İncelenen ürün yukarıda belirtilen koşullara uymadığı durumlarda ürün değişimi yapılmaz, iade alınmaz ve bedeli iade edilemez.

Ürün değişimi ve iadesi paket tarafımıza ulaştığı gün değerlendirmeye alınır. Ürün iadesinin onaylanması durumunda, iade tutarınız, ürün bize ulaştıktan sonraki 10 iş günü içerisinde ürünü satın alırken kullandığınız kredi kartına iade edilecektir veya ödeme havale ile yapıldı ise, ilgili hesaba 2 iş günü içinde iade edilecektir. Ürün değişiminin onaylanmaması durumunda, ürün en geç 2 iş günü içerisinde adresine gönderilecektir.

Sipariş İptali

Siparişinizin iptali için info@sisimama.com adresine e-posta atabilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verilmediyse, siparişiniz e-postada belirttiğiniz sipariş iptal talebine göre iptal edilecektir. Eğer siparişiniz kargoya verildiyse, iade prosedürü işletilecektir.

Detaylı satış sözleşmesi için lütfen yasal uyarıları okuyunuz.